Bakan Nebati’den enflasyonla mücadeleye desteklerinden dolayı STK’lere teşekkür

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, sosyal medya hesabından enflasyonla mücadele çalışmalarına yönelik paylaşımda bulundu.

Bakan Nebati, paylaşımında, “Enflasyonla mücadeleye verdikleri destekten ötürü Sivil Toplum Kuruluşlarına can-ı gönülden teşekkür ederim. Yılmadan, geri adım atmadan ve her daim kararlı bir şekilde hareket ederek mücadelemizi sürdürecek, tüm sorunları birlikte aşacağız. #BirliktenBerekete Kazanan Türkiye” ifadelerini kullandı.

Nebati, enflasyonla mücadele kapsamında, hafta içinde gıdadan hazır giyime, mobilya ve beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, çimentodan seramik ve yapı malzemeleri sektörlerine kadar farklı alanlardan temsilcilerle görüşmeler yapmıştı.

Bakan Nebati, yarın da Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi’nde konut ve temizlik sektöründe faaliyet gösteren iş dünyası temsilcileri ile görüşecek.

Ayrıca Kontrol Edin

Türkiye, su ürünleri zenginliğini dünyaya ihraç ediyor

Kirişci, Türkiye’nin su ürünleri sektörüne ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Su ürünleri üretiminin geçen yıl 799 bin …

Bakanlıktan gıdaya sıkı takip: 24 işletmeye faaliyetten men

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, “Vatandaşımızın sağlığıyla oynayanlara göz açtırmıyoruz, açtırmayacağız” dedi. Gıda ve …