Kruvaziyer turizmi patladı

Türkiye Denizcilik İşletmeleri A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Şirvan Çalışkan, salgının seyrinin düşmesinin kruvaziyer turizmini de etkilediğini belirterek, “Sarayburnu Limanı’na 2022’de yaklaşık 35 ve 2023’te yaklaşık 50 kruvaziyer yolcu gemisi için şimdiden ön rezervasyon alınmıştır” dedi. TBMM KİT Komisyonu’na bilgi veren Çalışkan, kruvaziyer liman kapasitesini artırmak amacıyla İstanbul Sarayburnu Limanı’nın da alt ve üst yapı çalışmalarının bitirildiğini ve deniz hudut kapısı olarak hizmet vermeye başladığını anlattı.

FETÖCÜLERE TAKİP
AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, hain 15 Temmuz darbe girişimini gerçekleştiren FETÖ’cülerin genel olarak Ayvalık tarafından Midilli’ye, küçük teknelerle, hava durumuna bakmadan kaçtıklarını belirtti. Subaşı, bu konuyu Milli Savunma Bakanlığı ile de görüştüklerini, denetimler için ek deniz araçları istediklerini bildirdi.

Ayrıca Kontrol Edin

Son dakika: Uzay için geri sayım başladı! Son 3 gün

10 YIL GÖREV YAPACAK İlk aşamayı geçen başvuru sahiplerinin, sonraki değerlendirmeleri geçebilmeleri için ek bilgi, …

Son Dakika: Temmuz zammı ve 7 tabloda yeni emekli-memur maaşları hesabı! Zam farkı 2.780 lirayı aştı: Asgari ücret, enflasyon farkı ve en düşük emekli-memur maaşı ne kadar olacak?

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN ASGARİ ÜCRET AÇIKLAMASI Başkan Erdoğan bugünkü Kabine sonrası Asgari ücret ile ilgili de …