Ray Fast Cargo ile sevkiyat poliçeleri sadece “bir tık” uzakta

Sektörün ihtiyaçlarını tespit ederek yenilikçi çözümlerle fark yaratmayı başaran Ray Sigorta, nakliyat sigortalarına büyük hız kazandıracak bir uygulamaya imza atıyor. Ray Sigorta tarafından devreye alınan Ray Fast Cargo uygulaması ile nakliyat emtia abonman poliçesi olanlar, sevkiyatları için poliçelerini istedikleri yerden haftanın her günü, diledikleri saatte tanzim edebiliyor. Ray Sigorta tarafından müşterilerine hız kazandırmak için oluşturulan ve Türkiye’de bir ilk olan Ray Fast Cargo projesi, sevkiyat poliçelerinin yarattığı operasyonel yükü büyük ölçüde azaltıyor.

‘ZAMAN KAZANDIRIYOR VE MEMNUNİYETİ ARTIRIYORUZ’
Ray Sigorta olarak sektörde hakim olan fiyat rekabetinin ötesine geçtiklerini, doğrudan müşterilerin ihtiyaçlarını ve iş süreçlerindeki kritik noktaları tespit ederek, en uygun çözümleri sunmaya gayret ettiklerini belirten Ray Sigorta Genel Müdürü Koray Erdoğan, “Teknolojiyi iş yapış şekillerimize uyarlayarak ve iş süreçlerini dijitalleştirerek operasyonel süreçlerde müşterilerimize zaman kazandırmayı hedefliyoruz. Bunu yaparken de her işimizin odağında olan müşteri memnuniyetini büyük oranda artırmış oluyoruz. Ray Sigorta olarak sektörde ezber bozan çözümlerimizle bir ilke daha imza atmış olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi. Ray Fast Cargo uygulamasından yararlanmak için, abonman sigortalıların Ray Sigorta tarafından hazırlanan talep formunu doldurup rayfastcargo@raysigorta. com.tr adresine göndermeleri yeterli oluyor. E-posta’nın iletilmesinden sonra yaklaşık 1,5 dakika içerisinde poliçe tanzim ediliyor. Sistemde, yaşanabilecek çeşitli senaryolara istinaden 20’ye yakın durum bildirimi otomatik olarak gönderime hazır bulunuyor. Oluşturulan poliçeler, acentelerin belirtmiş oldukları e-mail adreslerine otomatik olarak ulaştırılarak sürecin tam ortasında olmaları ve süreci takip etmeleri sağlanıyor. Ray Fast Cargo ile ilgili daha fazla bilgiye www.raysigorta. com.tr/hizmet-noktalari/en-yakinacente adresinden ya da Ray Sigorta acentelerinden ulaşılabiliyor.

Ayrıca Kontrol Edin

ENFLASYON ORANI VERİSİ ne zaman, saat kaçta açıklanacak? Haziran 2022 enflasyon oranı ne olacak?

ENFLASYON BEKLENTİSİ HAZİRAN 2022 Merkez Bankası Haziran ayı enflasyon beklenti anketi sonuçlandı. Merkez Bankası’nın 50 …

Emekli maaşı ne kadar olacak, belli oldu mu? SSK Bağkur 2022 En yüksek ve en düşük emekli zammı ne zaman açıklanır ve ne kadar olur?

5 AYLIK ENFLASYON ORANI YÜZDE 35,64 OLARAK KESİNLEŞTİ Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) emekli ve memur …