Cuma, Eylül 30, 2022

Eyüpspor İbrahim Üzülmez ile sözleşme imzaladı

Kulüp binasında gerçekleştirilen imza töreninde Eyüpspor Başkan Vekili Fatih Kulaksız ile İbrahim Üzülmez, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Kulaksız, ligde normal sezonun bitimine 2 hafta kala ilk 6 takım arasında yer alarak play-off’a kalmak istediklerini belirtti.

“Bu süreçte yeni bir sayfa açmamız gerekiyordu. Çalışabileceğimiz en doğru ismin İbrahim Üzülmez olduğuna karar verdik. Yaptığımız görüşmede hocamız da takımı tanıdığını ve bu işi başarabileceğini ifade etti. Konuştuk ve anlaştık. İnşallah Eyüpspor’u daha iyi yerlere taşıyacağız. Hayırlı olmasını diliyorum.”

İbrahim Üzülmez, Eyüpspor ile anlaşmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

“Hedeflerimiz var. Bu doğrultuda Eyüpspor’un teklifini kabul ettik. Bizlere inandılar ve güvendiler. İşimiz çok kolay değil. Her girdiğimiz işte mücadele ederek başardık. Burada da başaracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.”

48 yaşındaki çalıştırıcı, 1. Lig’de 2017-2018 sezonunda Çaykur Rizespor ile şampiyonluk yaşadığını hatırlattı.

“Ligi tanıdığımı düşünüyorum. Zorlukların da neler olduğunu biliyorum. Eyüpspor’la güzel bir final yaşamak istiyoruz. Az konuşacağız, çok çalışacağız. Bu camianın geçmişi de çok büyük. Biz de bu tarihi, güzel bir final yaparak perçinlemek istiyoruz. Kenetlenmemiz lazım. Bu güzide kulübü hedeflere götürmek istiyoruz. Hayırlı olsun.”

İbrahim Üzülmez, play-offa kalarak Spor Toto Süper Lig’e yükseleceklerine inandığına vurgu yaptı.

“Şansımızı yüksek görüyorum. Saha içinde yapmamız gereken dokunuşlar var. Takımın potansiyeli olduğuna inanıyorum. Takımı mental olarak ayağa kaldırmamız gerekiyor. Bazı oyuncuların kalitelerinin çok azını sahaya yansıttığını düşünüyorum. Bu ligde mücadele etmezseniz başarılı olma şansınız çok zor. Kalite olarak öndeyiz ama oyun ve sonuç olarak istikrarı yakalayamadık. Hedefimiz şampiyonluk. Ama kimsenin bizi hemen şampiyon yapmayacağını da biliyorum. Şampiyonluğa giden yollar dikenli yollardır. O yollarda bizi paçamızdan çekmek isteyenler olacaktır. Yeni şampiyonluklar yaşamak istiyoruz. Eyüpspor’la en iyi şekilde sinerjiyi yakalayarak hedefe varmak istiyoruz.”

Benzer Habeler

- Reklam -

Son Haberler