Herkesin mutlaka hayatında olması gereken 10 arkadaş tipi

Herkes en güzel gününde mutluluğunu paylaşan veya en acı gününde birlikte ağlayabildiği bir arkadaşa ihtiyaç duyar. İşte mutlaka hayatınızda olması gereken arkadaş tipleri...Herkes, arkadaşlığın mutlu bir hayat için vazgeçilmez olduğunu bilir. Günümüzde arkadaşlığın tanımı değişmiş olsa da herkesin hayatında olması gereken arkadaş tipleri vardır. İşte birkaçı...Eğlenceli arkadaşHer insanın hayatında onu güldüren ve günü ne kadar kötü geçerse geçsin iyi hissettiren bir arkadaşı olmalı.Spor arkadaşıBu kişiyle ille de spor yapmak zorunda değilsiniz ama sizi evden çıkarmayı başaran birine mutlaka ihtiyacınız var.Motive eden arkadaşHayallerinizi destekleyen ve sizi her şeyi yapabileceğinize inandıran bir arkadaş mutlaka hayatınızda olmalı.Tembel arkadaşSizi motive eden bir arkadaşın yanı sıra kimi zaman rahatlamayı bilen, acele etmeyen ve anın tadını çıkaran "tembel" arkadaşlara da ihtiyacınız var. Olgun arkadaşBu kişi sizden yaşça büyük olmak zorunda değil ama sizden daha olgun ve bilgin bir arkadaş size zorluklar karşısında rehberlik edebilir.Entelektüel arkadaşMüzik, resim, sinema veya dans. Sizi sanatın herhangi bir dalıyla tanıştıracak bir arkadaş, vazgeçilmez bir dost olacaktır.Dünyanın öbür ucundan bir arkadaşEskiden yazlıkta yeni biriyle tanışır, mektupla haberleşirdik. Şimdilerde sosyal medya uygulamaları farklı kültürden insanları tanımak için çok iyi bir adres. Sıkıcı arkadaşHadi itiraf edin! Sizin de çok sıkıcı bir arkadaşınız var. Genelde iyi niyetli olan bu arkadaşlar, size sabretmeyi öğretecektir.Çılgın arkadaşCesur ve maceracı arkadaşlar, hayatınızın temposunu artıracak ve anın tadını çıkarmanız için sizi motive edecektir."En iyi" arkadaşHayatınızda mutlaka "Sensiz asla yapamazdım" diyeceğiniz türden bir arkadaşınız olmalı.

Herkesin mutlaka hayatında olması gereken 10 arkadaş tipi
reklam
Herkesin mutlaka hayatında olması gereken 10 arkadaş tipi

Herkes en güzel gününde mutluluğunu paylaşan veya en acı gününde birlikte ağlayabildiği bir arkadaşa ihtiyaç duyar. İşte mutlaka hayatınızda olması gereken arkadaş tipleri...

Herkes, arkadaşlığın mutlu bir hayat için vazgeçilmez olduğunu bilir. Günümüzde arkadaşlığın tanımı değişmiş olsa da herkesin hayatında olması gereken arkadaş tipleri vardır. İşte birkaçı...

Eğlenceli arkadaş

reklam

Her insanın hayatında onu güldüren ve günü ne kadar kötü geçerse geçsin iyi hissettiren bir arkadaşı olmalı.

Spor arkadaşı

Bu kişiyle ille de spor yapmak zorunda değilsiniz ama sizi evden çıkarmayı başaran birine mutlaka ihtiyacınız var.

reklam
reklam

Motive eden arkadaş

Hayallerinizi destekleyen ve sizi her şeyi yapabileceğinize inandıran bir arkadaş mutlaka hayatınızda olmalı.

Tembel arkadaş

Sizi motive eden bir arkadaşın yanı sıra kimi zaman rahatlamayı bilen, acele etmeyen ve anın tadını çıkaran "tembel" arkadaşlara da ihtiyacınız var. Olgun arkadaş

Bu kişi sizden yaşça büyük olmak zorunda değil ama sizden daha olgun ve bilgin bir arkadaş size zorluklar karşısında rehberlik edebilir.

Entelektüel arkadaş

Müzik, resim, sinema veya dans. Sizi sanatın herhangi bir dalıyla tanıştıracak bir arkadaş, vazgeçilmez bir dost olacaktır.

Dünyanın öbür ucundan bir arkadaş

Eskiden yazlıkta yeni biriyle tanışır, mektupla haberleşirdik. Şimdilerde sosyal medya uygulamaları farklı kültürden insanları tanımak için çok iyi bir adres.

Sıkıcı arkadaş

Hadi itiraf edin! Sizin de çok sıkıcı bir arkadaşınız var. Genelde iyi niyetli olan bu arkadaşlar, size sabretmeyi öğretecektir.

Çılgın arkadaş

Cesur ve maceracı arkadaşlar, hayatınızın temposunu artıracak ve anın tadını çıkarmanız için sizi motive edecektir.

"En iyi" arkadaş

Hayatınızda mutlaka "Sensiz asla yapamazdım" diyeceğiniz türden bir arkadaşınız olmalı.