8 Şubat Çarşamba 2023
Ana SayfaSporİtiraf üstüne itiraf! Ayrılmak istediğini söyleyen Josef'ten çok konuşulacak sözler

İtiraf üstüne itiraf! Ayrılmak istediğini söyleyen Josef’ten çok konuşulacak sözler

Siyah-Beyazlılar’ın tecrübeli futbolcusu Josef de Souza, Valerien Ismael’in ayrılığı, Fenerbahçe derbisindeki sevinci ve olaylı Ankaragücü maçı sonrası yaşananlarla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. TRT Spor’a konuşan Josef, Beşiktaş‘ta kalmak istediğini özellikle vurguladı.

İşte Josef’in açıklamalarından satır başları:

“İstanbul’daki hemen her takımın ilgisi vardı Türkiye’ye ikinci gelişimde. Ancak resmi teklif ve çok ciddi projeyle gelen Beşiktaş oldu. Ben de Beşiktaş’ı istiyordum. Tanrıya şükürler olsun. Hayatımda aldığım en iyi karardı”

Fenerbahçe taraftarına saygı duyuyorum. Benim asıl sorumluluğum Beşiktaş taraftarına. Çünkü Beşiktaş’ta oynuyorum. Gol attığım için fazla sevindim ama kimseye saygısızlık yapmadım.

İtiraf üstüne itiraf! Ayrılmak istediğini söyleyen Josef'ten çok konuşulacak sözler

“Daha önce söylemiştim o günkü söylediklerim yoğun duygular içerisinde yaptığım açıklamalardı. Ayrılmak istiyorum demiştim. Ceza alma durumu beni gerçekten üzmüştü. Ben burada olmaktan dolayı gerçekten mutluyum. Türkiye evim gibi. Çocuklarım burada yetişiyor.”

“Valerien Ismael’in bir sorunu yoktu, başarılı olamadı. Bunlar futbolun içinde olan şeyler. Beşiktaş’ta oynayan herkes kendine bakmalı. Başarısızlığın tek nedeni hoca değil. Valerien Ismael ile ilgili bir şey diyemem, grup olarak alınan sonuçlardı.”

“Burada kalmak istiyorum. Beşiktaş’a bana verdiklerinden dolayı müteşekkirim. Dileğim, isteğim Türkiye’de Beşiktaş’la bu hikayeye devam etmek.”

Josef de Souza Beşiktaş Spor Haberler

Bener Haberler
- Reklam -

Popüler Haberler