8 Şubat Çarşamba 2023
Ana SayfaSporCanlı yayında ilginç anlar! Arjantinli futbolcu ağladı, TRT tercümanı da ağladı

Canlı yayında ilginç anlar! Arjantinli futbolcu ağladı, TRT tercümanı da ağladı

2022 Dünya Kupası’nda kazanan Arjantin oldu. Arjantin, penaltılara giden finalde Fransa’yı mağlup ederek 36 yıllık kupa hasretini dindirdi. Arjantin’in kalecisi Emiliano Martinez, Altın Eldiven ödülüne layık görüldü.

Ancak Martinez’in ödülle tribüere çektiği hareket sevinç kutlamalarına damga vurdu. Martinez’in zaferle ilgili yaptığı açıklama sırasında ise TRT’de ilginç anlar yaşandı.

Canlı yayında ilginç anlar! TRT tercümanı, Arjantinli futbolcunun açıklamasını ağlayarak çevirdi

TRT tercümanı, Emiliano Martinez’in sevinçten ağlayarak yaptığı açıklamayı kendisi de ağlayarak Türkçe’ye tercüme etti. Bu ilginç olay sosyal medya gündemine damga vurdu.

Mücadelenin ardından konuşan 30 yaşındaki Martinez, kupa yolunda çok acı çektiklerini söylerken, “Çok acı çektik. Geriden döndük. Sanki kaderimizde acı çekmek vardı. Sonunda oldu. Gol atıyorduk, olmuyordu. Tanrıya şükürler olsun, sonunda kazandık. Hala inanamıyorum. Kelimeleri bulamıyorum. Söyleyecek söz bulamıyorum. Bütün arkadaşlarımın unutmayacağı bir an yaşıyoruz. Her şey istediğimiz gibi oldu. Ailem de burada. Hepsi çok mutlular. Çok sevindiler.” ifadelerini kullandı.

Arjantin Katar Spor Haberler

Bener Haberler
- Reklam -

Popüler Haberler