1 Şubat Çarşamba 2023
Ana SayfaGündemÖzgür Özel'in övgü yağdırdığı CHP'li başkanın içki masasında küfürleştiği görüntüler ortaya çıktı

Özgür Özel’in övgü yağdırdığı CHP’li başkanın içki masasında küfürleştiği görüntüler ortaya çıktı

CHP Bitlis Hizan İlçe Başkanı Aydın Sadak’ın içki masasındaki görüntüleri sosyal medyada gündem oldu. Kameraya yansıyan o anlarda Sadak ve bir arkadaşının sarhoş olduğu görüldü.

Görüntülerin bir kısmında ne dediği anlaşılmayan Sadak’ın “Memleketi Yıktınız” dediği anlar dikkat çekti. Videonun devamında iseSadak’ın arkadaşıyla ettiği sohbette küfürler havada uçuştu.

Öte yandan CHP Genel Başkan Vekili Özgür Özel geçtiğimiz günlerde Aydın Sadak ile bir fotoğraf çektirip “Bu partide duruşun net, ilkeli, mücadeleci pes etmeyen, sonunda başarı elde eden Aydın Sadak gibi İlçe Başkanları olduğu müddetçe vampirlere sömürücüleri meydan vermez. Bu partinin gerçek sahibi Bitlis’te Aydın Sadak gibi insanlardır” demişti.

Özgür Özel övgü yağdırmıştı! CHP'li ilçe başkanının içki masasındaki görüntüleri ortaya çıktı, söylediği söz çok konuşulur

Öte yandan geçtiğimiz günlerde AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın’ın dansözlü eğlencesi sosyal medyada gündem olmuştu. Türkiye’nin yaşadığı hayat pahalılığı içinde böylesine zengin bir masa kurup eğlendiği gerekçesiyle eleştirilerin hedefi haline gelen Günaydın’ın yer aldığı videoda, ilçe başkanının alkol şişeleriyle dolu masada oturup telefonuyla uğraştığı sırada yanına kadar yaklaşan iki dansözle konuştuğu anlar yer almıştı.

Özgür Özel'in övgü yağdırdığı CHP'li başkanın içki masasında küfürleştiği görüntüler ortaya çıktı

Twitter üzerinden gelen tepkilerin ardından AK Partili Selman Günaydın, görevinden istifa etti. Açıklamayı Facebook hesabı üzerinden yapan Günaydın, şu ifadeleri kullandı; “Büyük bir onurla yürüttüğüm AK Parti Torbalı İlçe Başkanlığı görevinden, bugün itibarıyla ayrıldığımı değerli hemşehrilerimize ve kamuoyuna bildirmek istiyorum.”

Özgür Özel'in övgü yağdırdığı CHP'li başkanın içki masasında küfürleştiği görüntüler ortaya çıktı

Haberler.com – Politika

Özgür Özel Bitlis Hizan Politika Güncel Haberler

Bener Haberler
- Reklam -

Popüler Haberler