1 Şubat Çarşamba 2023
Ana SayfaGündemTürkiye bu olayla çalkalanmıştı! Altay kalecisi, kafasında korner direği parçalayan holigandan şikayetçi...

Türkiye bu olayla çalkalanmıştı! Altay kalecisi, kafasında korner direği parçalayan holigandan şikayetçi olmadı

Spor Toto 1’inci Lig’de 15’inci haftada çıkan olaylar nedeniyle tatil edilen ve her iki takımın hükmen mağlubiyet ile seyircisiz oynama cezaları aldığı Göztepe- Altay derbisinde sahaya giren Göztepe taraftarı Mehmet Nihat Aydın, Altay kalecisi Ozan Evrim Özenç’e korner direğiyle saldırmıştı.

Kafasında korner direği parçalanan Altay kalecisi Ozan Evrim Özenç’in tutuklanarak cezaevine gönderilen Aydın’dan şikayetçi olmadığı öğrenildi.

Tecrübeli file bekçisinin bu olayla gündeme gelmek istememesi nedeniyle saldırgan hakkında yasal işlem başlatmadığı belirtildi. Kaleci Ozan’ın kararının halen cinayete teşebbüsten tutuklu olan Nihat Aydın’ın kamuoyuna yaptığı özür açıklamasıyla ilgili olmadığı, olayın başından bu yana bir şikayette bulunmadığı bildirildi. Olayın ardından kafasına 4 dikiş atılıp geceyi hastanede geçiren Ozan, Boluspor maçında forma giyememişti.

Türkiye bu olayla çalkalanmıştı! Altay kalecisi, kafasında korner direği parçalayan holigandan şikayetçi olmadı

Olayın ardından kafasına 4 dikiliş atılan kaleci Ozan, geceyi hastanede geçirmişti. Ozan, Boluspro maçında da forma giyememişti.

Nihat Aydın Altay Aydın Spor Spor Haberler

Bener Haberler
- Reklam -

Popüler Haberler