30 Mart Perşembe 2023
Ana SayfaSporOcak ayında transferi bitirebilirler! Fener'in yıldızına Igor Tudor kancası

Ocak ayında transferi bitirebilirler! Fener’in yıldızına Igor Tudor kancası

Geçtiğimiz sezon sarı-lacivertlilere transfer olan ve teknik direktör Jorge Jesus’un vazgeçilmezi haline gelen Miquel Crespo’nun Fransa Ligue 1 ekibi Marsilya’nın teknik direktörü Igor Tudor‘un da dikkatini çektiği ve yetenekli futbolcuyu takımına dahil etmek için çalışmalara başladı öne sürüldü.

Fanatik’in Fransız basınında derlediği habere göre, Ligue 1 ekibi Marsilya’nın teknik direktörü Igor Tudor, Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu Miquel Crespo’yu kadrosuna katmayı planlıyor. Geçen sezon yakaladığı çıkışı bu sene bir üst seviyeye taşıyan Crespo’nun, birçok takımın takibinde olduğu belirtildi.

Özellikle Atletico Madrid ve Napoli’nin, başarılı orta saha oyuncusunu yakından takip ettiği öğrenildi. İki takımın da ocakta Fenerbahçe’nin kapısını çalması bekleniyor. Marsilya, teknik direktör Igor Tudor tarafından kadro dışı bırakılan Gerson’u ara transfer döneminde satmaya hazırlanıyor. Marsilya’nın Gerson’u sattıktan sonra yerini Crespo ile doldurmak istediği belirtildi.

Ocak ayında transferi bitirebilirler! Fener'in yıldızına Igor Tudor kancası

Fransız ekibi, Gerson için ödediği 20 milyon euroya oyuncuyu göndermenin hesaplarını yapıyor. Bu transferden elde edilecek gelirin büyük bir bölümünün Fenerbahçe’nin Portekizli yıldızı Crespo için kullanılacağı kaydedildi.

Miguel Crespo Fenerbahçe Igor Tudor Marsilya Spor Haberler

Bener Haberler
- Reklam -

Popüler Haberler