1 Şubat Çarşamba 2023
Ana SayfaGündemGöğüs küçülme ameliyatı sonrası hayatı kabusa döndü! Eşinden bile boşandı

Göğüs küçülme ameliyatı sonrası hayatı kabusa döndü! Eşinden bile boşandı

İstanbul’da yaşayan İranlı Neda isimli kadın ve eşi İstanbul Sultangazi’de bulunan kliniğe gitti ve 60 bin lira karşılığında göğüs estetiği ameliyatı oldu. Ameliyatın ardından göğüslerini kaybeden kadın, bacaklarında da sorunlar yaşadı.

Show Haber’de yayınlanan habere göre, 15 operasyon daha geçiren kadın iyileşmedi. Neda isimli kadının iddiasına göre o ameliyatı sahte bir doktor yaptı. Bütün bu yaşananların ardından Neda eşi ile boşandı. İddiaya göre boşandığı eşi de göğüs estetiği olduğu kliniğe ortak oldu.

Yaşadıklarını anlatan Neda, “Ne protezim var, ne bir şey. Göğüslerim aynı erkek gibi. Çok ağrım var. Bacaklarım çok fena oldu. Yaralarım var, maalesef kötü yaralar. Acil tedavi istiyorum.” dedi.

Neda’nın kızı ise yaşananlarla ilgili “Biraz küçültmek istedi. Instagram’dan annemin kocası bulmuş. Sürekli hata olamaz. Akciğeri kötü oldu. Safra kesesini tamamen çıkardılar. Herkes güzellik için oraya gidiyor zaten ondan sonra hayatı mahvoluyor. Ameliyat odasına da annem gitmedi. Normal odada orada dikiş yaptı. Tedavi yapıyoruz geçecek ama her gün düşüyordu zaten. Bizden habersiz, annem habersiz annem ameliyattan çıktı kendine geldi. Göğüslerim acıyor dedi. Bir yorganı açtı dedi ki göğüslerim nerede?” ifadelerini kullandı.

Haberler.com – 3. Sayfa

İran 3. Sayfa Güncel Haberler

Bener Haberler
- Reklam -

Popüler Haberler