28 Mayıs Pazar 2023
Ana SayfaGündemDini nikahla evlenip baba oldu! Doğumdan sonra bebeğini bir kez bile göremedi

Dini nikahla evlenip baba oldu! Doğumdan sonra bebeğini bir kez bile göremedi

İddiaya göre 37 yaşındaki Turgay Telsiz, 2005 yılında askerdeyken telefon ile görüştüğü E. A. ile arkadaşlık kurdu. Askerliği biten Telsiz, Adana’nın Kozan ilçesine gelerek tarım işçiliğine başlayıp burada ev tuttu. Karabük‘te yaşayan E.A’da Telsiz’in yanına gelerek dini nikahlı bir şekilde beraber yaşamaya başladı.

Aradan geçen 1 yıl sonunda E. A. hamile kaldı. Hamileliğinin 6. ayında Karabük‘e giden Telsiz ve E.A., burada 1 ay kaldı. Daha sonra Turgay Telsiz, Osmaniye’ye geri döndü. 3 ay sonra 2008 yılının Nisan ayında Karabük Doğumevi’nde bir kız çocuğu dünyaya getiren dini nikahlı eşi Telsiz’i arayarak “Gel çocuğunu al” dedi.

Dini nikahla evlenip bebek yaptı! Doğumdan sonra çocuğunu bir kez bile göremedi

Karabük’e çocuğunu almaya giden Telsiz’e eşi iddiaya göre, “Ben çocuğu evlatlık verdim. Beni de unut, çocuğu da unut” dedi. Bunun üzerine savcılığa suç duyurusunda bulunan Turgay Telsiz, çaresizce memleketi Osmaniye’ye geri döndü. O gün bugündür yüzünü dahi hiç görmediği çocuğunu arayan Telsiz, çocuğunun E.A. tarafından başka bir aileye evlatlık verildiğini iddia etti.

Şu anda 14 yaşında olan ve kız çocuğu olduğunu bildiği çocuğunun yüzünü dahi hiç görmediğini belirten Turgay Telsiz, “Tüm bu iddialarımın gerçekliği zaten açığa çıktı. E. A. ve ailesi ile arkadaşları benim çocuğum doğduğu gün para karşılığı satarak evlatlık vermişler. Ben çocuğumu istiyorum. En azından bir defa yüzünü görmek istiyorum. Ben bir babayım, ölmeden önce çocuğumun yüzünü görmek benim hakkım. E. A. hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmuştum. Hiçbir şey çıkmadı. Kadın elini kolunu sallayarak geziyor” dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Osmaniye Karabük Kadirli Yerel Güncel Haberler

Bener Haberler
- Reklam -

Popüler Haberler