6 Haziran Salı 2023
Ana SayfaSporGörüntü Türkiye'den! Kulüp başkanı futbolcuya uçarak tokat attı

Görüntü Türkiye’den! Kulüp başkanı futbolcuya uçarak tokat attı

Yalova‘da oynanan amatör maçta ilginç anlar yaşandçı. Sahaya inen Yeşilovaspor Başkanı Yalçın Oruç, rakip futbolcuya tokat attı.

TARAFTARLAR SAHAYA İNDİ

Alınan bilgiye göre, Yalova Süper Amatör Ligi’nde mücadele veren Yeşilovaspor ile Çınarcık Belediyespor geçtiğimiz pazar günü Atatürk Stadyumu’nda karşı karşıya geldi. 0-0 biten mücadelenin ardından futbolcular arasında gerginlik yaşandı. Bu sırada sahaya atlayan Yeşilovaspor Kulüp Başkanı Yalçın Oruç, Çınarcıksporlu bir futbolcuya tokat attı. Saldırıya uğrayan sporcu yere düşerken kulüp başkanı polis tarafından bölgeden uzaklaştırıldı. Maç sonrası futbolcular ve tribündeki vatandaşlar arasında yaşanan arbedeye polis müdahale etti. Olaylar sırasında bazı taraftarların sahaya indiği gözlemlendi.

TATLIYA BAĞLANDI

Yaşanan saldırı sonrasında Yeşilovaspor Başkanı Yalçın Oruç ve yönetimi Çınarcık Belediyespor yönetimini ziyaret etti. Oruç, yaşananlardan dolayı yaşadığı pişmanlığı ifade etti. Ziyarette hazır bulunan saldırdığı rakip oyuncu Yiğit Keskin’den özür dileyen Oruç, “Yaşanmaması gereken bir olayı tatlıya bağladık. Çınarcık Belediyespor ile oynanan müsabaka sonunda hiç tasvip etmediğim ve yaşanmasını istemediğim bir olayı aşırı reaksiyon göstererek yaşadık. Çınarcık Belediyespor bizim kardeş takımımızdır” diye konuştu.

Yalçın Oruç Çınarcık Yalova 3. Sayfa Spor Haberler

Bener Haberler
- Reklam -

Popüler Haberler