28 Mayıs Pazar 2023
Ana SayfaDünyaEn güzel kadın seçilen dünyaca ünlü golfçü Paige Spiranac'ten çok kötü bir...

En güzel kadın seçilen dünyaca ünlü golfçü Paige Spiranac’ten çok kötü bir haber geldi

Dünyanın en güzel kadını seçilerek bir anda tüm dikkatleri üzerine çeken Paige Spiranac, sosyal medya hesabından duyurduğu haber ile milyonlarca hayranını büyük üzüntüye uğrattı. Geçtiğimiz salı günü rutin sağlık kontrolüne girdiğini belirten güzel isim, doktorlar tarafından göğsünde yumru tespit edildiğini açıkladı.

Son zamanlarda sosyal medyayı aktif kullanmaması hakkında da konuşan, “Son zamanlarda sizle fazla buluşamadığımız için üzgünüm. Tatile gittikten sonra sağlımla uğraşmak zorunda kaldım. Rutin kontrol sırasında göğsümde yumru tespit edildi. Bu nedenle sosyal medyaya fazla vakit ayıramadım” dedi.

En güzel kadını seçilen dünyaca ünlü golfçü Paige Spiranac'ten çok kötü bir haber geldi

Hayranlarına da seslenen ünlü isim, şöyle devam etti: “İnsanların kapalı kapılar ardında neler yaşadığını bilemeyiz. Ben de şimdi zor günler geçiriyorum. Bana verdiğiniz destek ve iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum.”

Diğer yandan güzel ismin son durumu yapılacak kontrollerden sonra belli olacak. Hayranları da dünyaca ünlü sporcudan gelecek güzel haberleri beklemeye başladı.

Paige Spiranac Dünya Haberler

Bener Haberler
- Reklam -

Popüler Haberler