8 Haziran Perşembe 2023
Ana SayfaGündem"Gasp edildim" deyip ortalığı ayağa kaldıran genç kızın daha sonraki tavırlarına kimse...

“Gasp edildim” deyip ortalığı ayağa kaldıran genç kızın daha sonraki tavırlarına kimse anlam veremedi

Merkezefendi ilçesine bağlı Sırakapılar Mahallesi’nde meydana gelen olayda Saltak Caddesi üzerinde yürürken gaspa uğradığını iddia eden A.G.K. (24), 112 Acil Çağrı Merkezine ihbarda bulundu.

4 bin lirası bıçak zoruyla gasp edilen genç kız, şikayetçi olmamak için ağladı

Yürürken yanına yaklaşan, yüzü maskeli bir erkeğin kendisine bıçak çektikten sonra 4 bin TL’sini gasp ettiğini öne süren A.G.K.’nin yardım talebi üzerine bölgeye çok sayıda ekip sevk edildi. Olay yerine giden ekipler, şüphelinin yakalanması için genç kızdan bilgi almak istedikleri anda beklemedikleri bir tepkiyle karşılaştı. Bir anda sinir krizi geçiren genç kız, ekiplerin yardımını geri çevirerek gitmelerini istedi. Yanında babası olan genç kızın verdiği tepki sonrası hayrete düşen ekipler, kendisiyle tekrar konuşarak olayı anlamaya çalıştı.

4 bin lirası bıçak zoruyla gasp edilen genç kız, şikayetçi olmamak için ağladı

Bir yandan bölgede şüphelinin bulunması için çalışan ekipler, bir yandan da kızı ikna etmeye çalıştı. A.G.K., olayın daha fazla büyümesini istemediğini söyleyerek, “İstemiyorum lütfen, ben kimseyle görüşmek ve şikayetçi olmak istemiyorum. Allah’ım ya Rabb’im, kimseyle konuşmak istemiyorum” dedikten sonra polislerin kayda alınma talebine ise, “Kayıtlara girmesin, silinebiliyorsa silinsin. Ben hiçbir şey istemiyorum. Baba sen de polisler de gidecek ve bu olay kapanacak. Tutanak tutulabiliyorsa tutalım, ben de imzalayayım ama bu konu hakkında size gelmek istemiyorum” sözlerinden sonra ağlamaya başladı.

4 bin lirası bıçak zoruyla gasp edilen genç kız, şikayetçi olmamak için ağladı

İlginç hareketler sergiledikten sonra şikayetçi olmamak için direnen genç kızın yanında bulunan babası da olaya anlam veremedi. Çalışmalarını sonlandıran ekipler, tutanak tuttuktan sonra olay yerinden ayrıldı. Yaşanılan gaspın gerçek mi yoksa komplo mu olduğu merak konusu oldu.

112 Acil Çağrı Merkezefendi Denizli 3. Sayfa Güncel Haberler

Bener Haberler
- Reklam -

Popüler Haberler