6 Haziran Salı 2023
Ana SayfaGündemSevgilisini hiç böyle görmemiştiniz! Ronaldo Arapça konuşmaya çalıştı, beceremeyince Georgina bozuldu

Sevgilisini hiç böyle görmemiştiniz! Ronaldo Arapça konuşmaya çalıştı, beceremeyince Georgina bozuldu

Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo Suudi Arabistan ekiplerinden Al Nassr takımına transfer oldu. Yıldız futbolcu için oldukça görkemli bir imza töreni düzenlendi. Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’daki Mrsool Park’ta düzenlenen törene taraftarların yoğun ilgisi dikkatlerden kaçmadı. Tören sırasında Arapça konuşmaya çalışan fakat bunu beceremeyen Ronaldo’nun o anları sosyal medyada gündem oldu.

Tören sırasında gözlerden kaçmayan başka bir detay ise Ronaldo’nun eşi Georgina Rodriguez’in surat ifadesi ve mimikleri oldu. O anlar törene damgasını vurdu.

Sevgilisini hiç böyle görmemiştiniz! Ronaldo Arapça konuşmaya çalıştı, beceremeyince Georgine bozuldu

Mrsool Park’a ailesiyle birlikte gelen Ronaldo, ilk olarak düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Ronaldo, basın toplantısının ardından 7 numaralı formasını giyerek taraftarların karşısına çıktı. İmzaladığı topları tribündeki taraftarlara yollayan Portekizli futbolcuya daha sonra eşi ve çocukları eşlik etti.

Sevgilisini hiç böyle görmemiştiniz! Ronaldo Arapça konuşmaya çalıştı, beceremeyince Georgine bozuldu

Efsaneleşen gol sevincini de yapan Ronaldo, mikrofondan Arapça “Bu benim dünyam.” diyerek taraftarlara seslendi. İlk başta ne söylemesi gerektiğini anlamakta zorlanan Ronaldo, sonunda Arapça konuşmayı başardı.

Cristiano Ronaldo Suudi Arabistan Spor Haberler

Bener Haberler
- Reklam -

Popüler Haberler