9 Haziran Cuma 2023
Ana SayfaGündemKadın memurla uygunsuz fotoğrafları çıkan gümrük müdürü, suskunluğunu bozdu

Kadın memurla uygunsuz fotoğrafları çıkan gümrük müdürü, suskunluğunu bozdu

Mersin Gümrük Müdürlüğü Kaçakçılık ve İstihbarat Şube Müdürü Cihan Çelik’in kurumda bir kadınla uygunsuz fotoğrafları sosyal medyaya bomba gibi düştü.

İzmir görevi sırasında tanıştığı Y.E. ile birliktelik yaşamaya başladığını belirten Çelik, sessizliğini bozdu. İzmir’in ardından Mersin’de göreve başladığını ve burada başarılı kaçakçılık operasyonlarına imza attığını söyleyen Çelik, OdaTV’ye yaptığı açıklamada; “Asma-Kilit operasyonunda, asma kilit olduğu söylenen konteynırlarda güneş gözlüğü ve saat gibi malzemeler çıktı. Durumdan rahatsız olan kaçak malın sahibi, beni görevden aldırtmak istedi. Bana gelip ‘Müdürüm senin burada çalışmanı ben de dâhil kimse istemiyor, seni görevden aldırmak için bakanlığa 100 bin dolar teklif ettik olmadı. Bundan sonra bel altı vuracağız’ dedi” iddiasında bulundu.

Aynı birimde çalışan kadın memurla uygunsuz fotoğrafları çıkan gümrük müdürü, suskunluğunu bozdu

Bu konuşmadan 3 hafta sonra söz konusu fotoğrafların servis edildiğini öne süren Çelik, “Bu kişi benim dini nikahlı eşim, o dönemde ilk eşimle boşanma aşamasındaydım. Bu durumu eşim, çocuklarım, çalıştığım kurum ve bakan yardımcısı biliyor” dedi.

Aynı birimde çalışan kadın memurla uygunsuz fotoğrafları çıkan gümrük müdürü, suskunluğunu bozdu

Bakanlık olayla ilgili inceleme başlatırken fotoğrafların nasıl sızdırıldığı da merak konusu oldu. Açıklamasında bu konuya da değinen Çelik, “Fotoğrafların bana ait USB’den alındığını düşünüyorum. Hukuki yollara başvurdum, amaç çok başka” ifadelerini kullandı.

Mersin 3. Sayfa Güncel Haberler

Bener Haberler
- Reklam -

Popüler Haberler