8 Haziran Perşembe 2023
Ana SayfaGündemRol aldığı dizideki 13 milyon lirasını alamadığı için dava açan Erkan Petekkaya...

Rol aldığı dizideki 13 milyon lirasını alamadığı için dava açan Erkan Petekkaya isyan etti: Alın terim yatıyor

Rol aldığı bir televizyon dizideki oyunculuk ücreti ile dizinin yurtdışı satışlarından payına düşen yüzde 5’lik ücreti alamadığı iddiasıyla Endemol Medya Şirketi’ne dava açan oyuncu Erkan Petekkaya‘nın davasına devam edildi. İstanbul Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi’nde görülen duruşmada davacı Erkan Petekkaya ile avukatı Bülent Höke hazır bulundu. Duruşmada davalı şirketi ise avukatı temsil etti.

“MAĞDUR OLDUM, ALIN TERİM YATIYOR”

Duruşmada beyanda bulunan Erkan Petekkaya, “Uzun yıllardır uğraşıyoruz bu davayla, çok mağdur oldum. Uzun süredir alnımızın teri orada yatıyor” ifadelerini kullandı. Mahkeme, bilirkişi raporunu inceleyip beyanda bulunmaları için taraf avukatlarına süre vererek duruşmayı erteledi.

Rol aldığı dizideki 13 milyon lirasını alamadığı için dava açan Erkan Petekkaya isyan etti: Alın terim yatıyor

“13 MİLYON CİVARI ALACAĞIMIZ VAR”

Duruşmanın ardından açıklama yapan Petekkaya’nın avukatı Bülent Höke, “Erkan Bey’in yaklaşık 10 milyon civarı bir alacağı var. 2010 yılından beri alacak davalarını açtık, devam ediyor. Bu da davalarından bir tanesi. Süreci takip ediyoruz, sonuçlandığında göreceğiz. 12, 13 milyon civarı alacağımız var diyebilirim” dedi. Erkan Petekkaya ise basın mensuplarına “Sevgiler, selamlar” diyerek duruşma salonunun önünden ayrıldı.

Erkan Petekkaya İstanbul 3. Sayfa Haberler

Bener Haberler
- Reklam -

Popüler Haberler