Bakan Mustafa Varank’tan Ekrem İmamoğlu’na: Neden Rize’de miting yapar?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Rize ve 6 ilçesinin ardından, Artvin’in Arhavi, Hopa ve Kemalpaşa ilçelerinde yurttaşlarla bir araya geldi. Ekrem İmamoğlu bugün ise Trabzon’u ziyaret etti.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, sosyal medya hesabından, Karadeniz turuna çıkan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Ekrem İmamoğlu’nu eleştirdi.

Twitter’dan açıklama yapan Varank, “İstanbul’un belediye başkanı, neden Rize’de miting yapar?” dedi.

İmamoğlu’nun neden partisinin logo ve otobüsünü kullanmadığını soran Varank, “Zarar ettiği iddiasıyla öğrenci biletine bile zam yapan İETT’nin otobüsünü kendisi için tâ Rize’ye NEDEN yollar? diye soramayanlar Belediye hakkında neden yazdığımı soruyor…” ifadelerini kullandı.

Bayram tatilinde Karadeniz turuna çıkan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, dün Rize’de miting düzenlemişti. 

Ayrıca Kontrol Edin

Ümit Özdağ’dan Süleyman Soylu’ya cevap geldi

Süleyman Soylu'nun kendisiyle ilgili, "Operasyon çocuğu" ifadesini kullandığı Ümit Özdağ, yarın İçişleri Bakanlığı'nın önünde olacağını söyledi. Özdağ, "Bakanlık kapısında bekle" dedi.

Ömer Çelik’ten dikkat çeken paylaşım: En büyük kötülük nefret siyasetidir

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, yabancı sığınmacı ve düzensiz göçmenlerin Türkiye’deki nüfusunun tartışıldığı gündeme ilişkin olarak sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.