DEVA Partisi lideri Ali Babacan altılı masayı yok saydı: Bizden başka çıkış yok

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ile eşi Zeynep Babacan, partilerinin Ankara il teşkilatında düzenlenen bayramlaşma programına katıldı. DEVA Partisinin 81 ilin tamamında bayramlaşma programı düzenlediğini söyleyen Babacan, partisinin seçim kararına ilişkin konuştu.

Babacan, “Ben her yerde açık açık söylüyorum. Çözersek biz çözeceğiz. Başka bir çözüm yok. Her geçen gün bunu daha iyi anlıyorum. Ülkemizin bizden başka çıkışı yok. DEVA Partisinin iktidarda olmadığı bir ülkenin sorunlarını çözme imkanı ve ihtimali yok. Bunu iyi görüyorum” ifadelerini kullandı.

Suudi Arabistan ve İsrail ile ilişkilere de değinen Babacan, “Baktılar ki DEVA Partisi kendileri açısından artık gerçekten büyük bir tehdit, bir siyasi mühendislik hesabıyla apar topar meclise yasa teklifi sundular. Hızlı bir şekilde yasalaştırdılar. Propaganda makinesini çalıştırdılar. Bizim adımıza dedikodunun bini bir para. Bizim adımıza senaryolar üretiyorlar. ‘DEVA Partisi kendi adıyla, sanıyla, şanıyla, namıyla bu seçimlere girecektir’ dedik. Mührü Türkiye olarak öyle bir basacağız ki Beştepe’de birileri oturduğu yerden sıçrayacak” dedi.

Ayrıca Kontrol Edin

Ümit Özdağ’dan Süleyman Soylu’ya cevap geldi

Süleyman Soylu'nun kendisiyle ilgili, "Operasyon çocuğu" ifadesini kullandığı Ümit Özdağ, yarın İçişleri Bakanlığı'nın önünde olacağını söyledi. Özdağ, "Bakanlık kapısında bekle" dedi.

Ömer Çelik’ten dikkat çeken paylaşım: En büyük kötülük nefret siyasetidir

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, yabancı sığınmacı ve düzensiz göçmenlerin Türkiye’deki nüfusunun tartışıldığı gündeme ilişkin olarak sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.