Barbie bacak akımını başlatan işlem

Sizlere bugün son günlerde çok popüler olan Barbie Bacak akımından bahsetmek istiyorum. Peki nedir bu Barbie bacak işlemi? Barbie Bacak işlemi aslında, Seda Sayan’ın bacaklarındaki şekillenmeye, estetik görüntüye ulaşmasını sağlayan üst düzey bir yağ kırma, vücut şekillendirme işlemidir. Görüntünün kusursuzluğunun en önemli sebeplerinden biri ise işlemde vakum kullanılmaması ve derinin kesinlikle deforme olmamasıdır. Peki nedir bu üst düzey yağ kırma işlemi? Buzla zayıflama, masaj yöntemiyle buzlu bir başlık ile yağları dondurarak kıran bir zayıflama yöntemidir. İlk seans itibariyle güzel sonuçlar veren ve ağrı, morarma gibi yan etkileri olmayan bir uygulamadır. En büyük avantajı ise kişinin ihtiyaçları doğrultusunda ilk seans itibariyle gözle görülür şekilde sonuç vermesidir. Uygulama sürecinde sağlıklı beslenmeye ve bol su tüketmeye dikkat etmek büyük ölçüde önem taşıyor. Yağlanma problemi olan her bölgeye uygulanabilen bu yöntem oldukça ciddi bir yağ kırma işlemidir. Bu nedenle seanslar 15 günde bir tekrarlanmalıdır.

SEANSLAR 30 DAKİKA

Buzla yağ kırma işlemi kontrollü bir cilt soğutma işlemi olduğu için, ciltte hasar bırakmadan selektif bir şekilde yağ hücrelerini tespit eder ve ilk seans itibariyle ortalama 2-4 cm incelme sağlar. Vakum, enjeksiyon ve kimyasalın kullanılmadığı bu yöntem sayesinde deride bir deformasyon yaşanmaz. Kişi kilo almadığı sürece işlem kalıcıdır. Yağların vücuttan atılması içinse yapmanız gereken en önemli şey, bol su tüketimidir. Elbette son teknoloji ürünü yöntemler bununla sınırlı kalmıyor. Bir diğer yöntem ise oldukça yeni ve etkili. Ultrasonik ses dalgaları ve infrared buluşması, yağ hücrelerini selektif olarak hedefleyerek güçlü bir yağ kırma ve sıkılaşma etkisi yaratmada oldukça iddialıdır. İlk seans itibariyle danışanları şaşırtacak boyutta sonuçlar vadeden bu uygulama, günden güne daha çok tercih edilmektedir.

Enjeksiyon, vakum, kimyasal kullanmadan sağlığınıza ve vücudunuza herhangi bir zarar vermeden sonuç odaklı ilerlemenizi sağlayan bir uygulamadır. İşleme başlamadan önce 4 saatlik bir açlık ile randevunuza gelmeniz gerekir. Elektronik ölçüler için 4 saatlik açlık doğru sonuçlar elde edebilmek için çok önemlidir. Seans öncesinde elektronik ölçülerin ardından mezura ölçüleri alınır. Seans süresi 30 dakikadır ve yağlanma problemi olan her bölgede; karın, göbek, bacak, hatta kol ve gıdı dahil uygulanabilir. İşlem ultrason seansı gibi masaj yöntemiyle uygulanır. Seansın hemen ardından normal hayatınıza dönebilirsiniz. Bu uygulamanın en önemli vaatlerinden birisi ise danışanı şaşırtmak. İlk seansın hemen ardından elektronik ölçümler yeniden yapılır ve kırılan yağ miktarı net şekilde tespit edilir. Az önce belirttiğim üzere bu işlemler tamamen kişinin ihtiyaçları doğrultusunda uygulanmalıdır. Bölgesel veya genel olarak uygulanabilir. Yani sadece karın veya karın ve kol şeklinde birden fazla bölgede işlem uygulamak mümkün. Bu işlemin en büyük avantajlarından biri ise zayıflarken vücutta sarkmalara, çukurlaşmalara sebep olmaması. Oysa ki günümüzde sıkça rastladığımız birçok yöntem vücutta geri dönüşü olmayacak hasarlar bırakabiliyor.

BLOKAJ AÇMA SIRT BÖLGESINE UYGULANIR

“Ne yaparsam yapayım kilo veremiyorum” diyen kişiler için bir çözüm yolu var mıdır? Elbette vardır çünkü metabolik blokajlar açılabilir. Blokaj açma, sırt bölgesine uygulanır. Ancak yağ kırma işlemi yağlanma problemi olan her bölgede; karın, göbek, bacak, kol, hatta gıdı bölgesinde dahil uygulanabilir. Yağ kırma işlemi birden fazla bölgede uygulanabilir. Program tamamen kişinin ihtiyaçları doğrultusunda uygulandığı için gerek duyulduğu takdirde karın, göbek, bacak, kol hatta gıdı bölgelerinde aynı anda işlem uygulanabilir. Blokaj açma için haftada 1, en fazla 2 seans öneriyoruz. Yağ kırma işlemleri ise mutlaka 15 günde bir uygulanmalıdır. Sebebi ise kırılan yağ miktarının yüksek oluşudur. Kırılan yağlar vücuttan dışarı atılmadan yeni bir yağ kırma işlemi uygulanmamalıdır. O yüzden bu süreçte bol su tüketimi en önemli faktörlerden biridir. Bu yazımda Seda Sayan’ın akım haline gelen Barbie bacaklarını kusursuzca şekillendiren üst düzey yağ kırma işleminden bahsettim. Tüm bu süreçlerde dikkat etmeniz gereken ise doğru adreste olduğunuzdan emin olmak.

Ayrıca Kontrol Edin

Öksürüğe Ne İyi Gelir? Çocuklarda ve Yetişkinlerde Kuru Balgamlı Öksürük En Hızlı Nasıl Geçer, Öksürüğü Ne Geçirir?

Vücudun savunma mekanizmasında yaşanan problemlere bağlı olarak ortaya çıkan semptomlardan bir tanesi de öksürüktür. En …

Saç ekimi öncesi aklımıza takılanlar!

Saç ekimi bugün tüm dünyada en çok ilgi gören ve uygulanan estetik müdahaleler arasında ilk …