Bursaspor’da İbrahim Yazıcı vefatının 9. yılında kabri başında anıldı

Yeşil-beyazlı kulübün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Spor Toto Süper Lig’in 2009-2010 sezonunda şampiyon olan kadronun başkanlığını da yapan Yazıcı için Emirsultan Mezarlığı’ndaki mezarı başında anma töreni düzenlendi. Katılımcılar, dua ederek Yazıcı’nın mezarına karanfil bıraktı.

Törene, merhum İbrahim Yazıcı’nın eşi Ayşen, oğlu Serkan ve kızı Efsun Yazıcı, Bursaspor Divan Kurulu Başkanı Galip Sakder, Kulüp Başkanı Ömer Furkan Banaz, Genel Sekreter Sinan Topuk, Amatör Branşlar ve Futbol Okulundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Selim Yolgeçen, Reklam ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Alp, eski yöneticilerden İlhan Uslu ve Öztürk Yazıcı ile çok sayıda taraftar katıldı.

Bursaspor Kulübünde ilk olarak 1988-1992 yıllarında başkanlık yapan İbrahim Yazıcı, 15 Ekim 2007’de ikinci kez başkanlığa seçildi. İbrahim Yazıcı, Bursa’da geçirdiği kalp krizi nedeniyle 7 Mayıs 2013’te 65 yaşında hayatını kaybetmişti.

Ayrıca Kontrol Edin

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’ndan altyapı açıklaması

İstanbul’da düzenlenen Al Sharq (Doğu) Uluslararası Gençlik Konferansı’nda konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem …

Son dakika Beşiktaş transfer haberleri: Kartal’dan flaş Tyler Boyd kararı!

Beşiktaş’la yol ayrımında bulunan ABD’li kanat oyuncusu Tyler Boyd, Yiğidolar’ın radarında… Geçen yıl kulüpte kiralık …