Palalı dehşet

Bursa İnegöl’deki Mesudiye Mahallesi Harman Sokak’ta önceki gün Hakan Kurt (36) yönetimindeki 43 RK 702 plakalı otomobil, Samet Turan (37) yönetimindeki 16 KNH 10 plakalı otomobile çarptı. Hasarlı kazanın ardından sürücüler tartıştı. Tartışmayı duyup evlerinden sokağa çıkan Mustafa Yüncü (40) ve Yusuf Mutlu (39), bağıran sürücü Hakan Kurt’a tepki gösterdi.

Hakan Kurt, kendisini bağırmaması için uyaran Yüncü ve Mutlu’ya önce otomobilindeki palayla saldırdı, ardından belindeki tabancayı çıkarıp ateş etti. Mermilerin isabet ettiği Yüncü ve Mutlu, kanlar içinde yere yığılırken, şüpheli ise kaçtı. İhbarla olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Sağlık ekibinin ilk müdahalesinin ardından İnegöl Devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaralıların, sağlık durumlarının iyiye gittiği öğrenildi. Olay sonrası yakalanıp gözaltına alınan Hakan Kurt’un, ifadesinde, “Kazanın ardından, kazayla alakası olmayan 2 kişiyle tartıştım. Alkollüydüm. Tartışma büyüdü. Arbede sırasında ateş ettim” dediği belirtildi. Kurt, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Ayrıca Kontrol Edin

AÖL 3.dönem sınav tarihleri ve MEB Açık Lise sınav takvimi 2022: AÖL sınavları ne zaman, açık lise sınavları online mı yüz yüze mi olacak?

AÖL SINAVLARI NE ZAMAN? 2022 MEB sınav uygulamaları takvimine göre Açık Öğretim Ortaokulu, Açık Öğretim …

Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ne zaman yatacak? 2022 Emekli bayram ikramiyesi ne kadar ve zaman ödenecek?

KURBAN BAYRAMI EMEKLİ İKRAMİYESİ NE KADAR 2022, KAÇ TL? İlk bayram ikramiyesi, nisan ayının sonunda …