Satmak için önce parçaladılar sonra vazgeçip terk ettiler

İstanbul’da iki kişi; Kağıthane İlçesi’ne bağlı Merkez Mahallesi Kemerburgaz Caddesi üzerinde park halinde bulunan bir motosikleti çaldı. Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisleri güvenlik kamera görüntülerini inceledi. İki kişinin parçalarını sökerek satmak üzere motosikleti sürükleyerek harabe halde bulunan bir metruk binaya götürdükleri, parçalara ayırdıkları ancak satmaktan vazgeçerek cadde üzerinde bir noktaya terk ettikleri tespit edildi.

Satmak için önce parçaladılar sonra vazgeçip terk ettiler | Video

F.G. (27) ve C.Ö. (29) isimli iki suç ortağı, Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

“Hırsızlık” başta olmak üzere farklı suçlardan ötürü çok sayıda suç kayıtlarının olduğu tespit edilen iki suç ortağı da “Motosiklet Hırsızlığı” suçundan adliyeye sevk edildi ve “Adli Kontrol” kararıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Ayrıca Kontrol Edin

DGS sonuçları kritik saatlere girildi! Dikey Geçiş Sınavı 2022 DGS sonuçları ne zaman açıklanacak ÖSYM tarafından duyuruldu!

DGS SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK ÖSYM DUYURDU! ÖSYM akademik takvime bakıldığında Dikey Geçiş Sınavı’nın …

KPSS önlisans başvuru tarihi yeni sınav takvimi ile güncellendi! ÖSYM 2022 KPSS önlisans ve ortaöğretim sınavı ne zaman yapılacak?

2022 ÖSYM SINAV TAKVİMİNDE GÜNCELLEME DUYURUSU ÖSYM Yönetim Kurulu tarafından; 2022-KPSS Lisans Sınavının Genel Yetenek-Genel …