Sezer Öztürk’e 14 yıl 7 ay hapis

ESKİ futbolcu Sezer Öztürk ve arkadaşlarının yol verme kavgasında 1 kişinin ölümü ve 4 kişinin de yaralanması sonucu açılan davada karar çıktı. Sancaktepe’de 19 Eylül 2021’de Halil İbrahim Scolten ve ailesi ile eski futbolcu Öztürk ve arkadaşları arasında yol verme meselesinden dolayı kavga çıkmıştı. Mermilerin havada uçuştuğu olayda Scolten hayatını kaybederken eski futbolcu hakkında 37 yıl 5 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açılmıştı. Sezer Öztürk, “Saldırdılar, öldürmeye çalıştılar. Bugün vereceğiniz karar sadece benim değil, eşimin, bakmakla yükümlü olduğum çocuklarımın da hayatını etkileyecek” dedi.

ARKADAŞINA DA 6 YIL 9 AY
Mahkeme, Sezer Öztürk’ü “Haksız tahrik altında kasten öldürmek”, “Olası kastla yaralamak”, “6136 sayılı kanuna muhalefet” suçlarından 14 yıl 7 ay hapse çarptırırken, Ömer Genç’e ise “Kasten öldürmeye yardım etmek”, “Silahla yaralamak”, “Ruhsatsız silah bulundurmak” ve “Kalabalıkta ateş etmek”ten 6 yıl 9 ay hapis verdi.

Ayrıca Kontrol Edin

AKARYAKITTA ÇİFTE İNDİRİM! LPG, motorin, mazot ve benzin ne kadar oldu? 3 Temmuz güncel benzin fiyatı listesi 2022

GÜNCEL MOTORİN – BENZİN FİYATLARI 2 TEMMUZ ANKARA BENZİN VE MOTORİN FİYATI Ankara’da benzin litre …

Memur zammı 2022 ne kadar olacak, kaç TL, ne zaman verilecek? En düşük ve en yüksek Memur maaş zammı son durum

TEMMUZ ZAMMI İÇİN PAROLA: VATANDAŞLAR ENFLASYONA EZDİRİLMEYECEK Ocak ayında ‘Vatandaşlar enflasyona ezdirilmeyecek’ parolasıyla hareket eden …