Ana Sayfa Yaşam Son dakika: Bursa’da AVM’de tavan çöktü! Ekipler arama kurtarma köpekleri ile içeri girdi! Dehşete düşüren olaydan ilk görüntüler…

Son dakika: Bursa’da AVM’de tavan çöktü! Ekipler arama kurtarma köpekleri ile içeri girdi! Dehşete düşüren olaydan ilk görüntüler…

by admin

AVM GİRİŞLERE KAPATILDI

İçerideki kişiler tahliye edilerek AVM, girişlere kapatıldı. Ekiplerin olay yerindeki çalışması sürüyor. Arama kurtarma köpeklerinin de içeride olduğu belirtiliyor.

Zafer Plaza’da göçük! Bir mağazanın tavanı çöktü, bölgeye itfaiye ve ambulanslar sevk edildi | Video

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI’NDAN İLK AÇIKLAMA

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş yaptığı açıklamada, “Mağazada meydana gelen tavan çökmesinde can kaybı ve yaralanma yok” dedi.

AVM YÖNETİMİNDEN AÇIKLAMA
Açıklamada, “Olay sonrası İtfaiye, sağlık, AFAD ekipleri ve emniyet güçleri hızlıca olay yerine intikal ederek gerekli tüm tedbirleri almıştır. Olayda her hangi bir can kaybı veya yaralanma söz konusu değildir. AVM’miz tedbir amaçlı kısa bir süre ziyaretçilerimize kapatılmıştır. AVM içinde bulunanlar tahliye edilmiştir. Şu saat itibariyle AVM’miz normal çalışma sürecine dönmüştür. Olayın sebebi ile ilgili detaylı incelemeler başlatılmıştır. Tüm Zafer Plaza çalışanlarımıza ve ziyaretçilerimize büyük geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz” denildi.

OLAY YERİNDEN GELEN İLK GÖRÜNTÜLER

Son dakika: Bursa’da AVM’de tavan çöktü! Girişler kapatıldı, ekipler olay yerinde…

Benzer Haberler

Kritikhaber.com Sitemizde bulunan haberler tamamen yayıncısına aittir. Haber yazılarında bulunan bilgilerden sitemiz sorumlu değildir. .

 

Dünya

Son Haberler

Copyright © 2022 All Right Reserved. Designed and Developed. Yayınlanan haberlerin sorumluluğu yayıncısına aittir.