Son dakika: Hastane sapığı hakkında karar: Cinsel organını açmıştı!

EMNİYET AÇIKLAMA YAPTI
İstanbul Emniyet Müdürlüğü de konuyla ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, “10.05.2022 tarihinde Sultangazi ilçesindeki bir hastane bahçesinde meydana gelen, 11-12.05.2022 tarihlerinde sosyal medya hesaplarından paylaşılan ve bazı basın yayın kuruluşlarında “Hastane bahçesindeki teşhirciyi video kaydıyla ifşa etti” başlıklarıyla yer alan haber konusu ile ilgili İstanbul Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yapılan araştırmalarda; Görüntülerde yer alan aracın plaka bilgileri üzerinden şüphelinin M.E. isimli şahıs olduğu tespit edilmiş, şüpheli şahıs 11.05.2022 tarihinde Gaziosmanpaşa ilçesinde yakalanarak gözaltına alınmıştır.

Ayrıca Kontrol Edin

DGS sonuçları kritik saatlere girildi! Dikey Geçiş Sınavı 2022 DGS sonuçları ne zaman açıklanacak ÖSYM tarafından duyuruldu!

DGS SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK ÖSYM DUYURDU! ÖSYM akademik takvime bakıldığında Dikey Geçiş Sınavı’nın …

KPSS önlisans başvuru tarihi yeni sınav takvimi ile güncellendi! ÖSYM 2022 KPSS önlisans ve ortaöğretim sınavı ne zaman yapılacak?

2022 ÖSYM SINAV TAKVİMİNDE GÜNCELLEME DUYURUSU ÖSYM Yönetim Kurulu tarafından; 2022-KPSS Lisans Sınavının Genel Yetenek-Genel …